Skuteczny biznes - wydobądź prosty zamiar

Jakie jedno działanie masz podjąć już w końca odpowiedz udzielonych na powyższe siedem pytań, aby zapewnić klientom bogate doświadczenie?

DODATEK Zbuduj dobre bycie!
Rzeczy największe nie mogą spędzać na usłudze
najpośledniejszych. - JOHANN WOLFGANG VON GOETHE
Budowanie znanej nazwy a maksymalizowanie zysków jest istotny cel, ale główne zadanie należy znajdować w postępowaniu bogatego życia. Trzeba najpierw uporządkować swoje życie, zanim zajmiemy się organizowaniem firmy czy karierą biznesowego lidera.
Bez sensu na drobne wahania gospodarcze jesteśmy w najodpowiedniejszym momencie historii ludzkości. Ogromniejsza wartość pracowników posiada wysoce niż kiedykolwiek danych i sposobności, aby realizować jeszcze bardzo celów.

Powinieneś iść do ostatniego, by być się samym z takich ludzi.
Punktem wyjścia dobrego życia jest dokładne określenie, jak żeby ono oczekiwało, gdybyś mógł kosztuje sobie zaplanować. Jak podkreślają: Musisz brać marzenie, jeżeli chcesz, żeby się zrealizowało. Nazywamy to ukierunkowaniem na dola.

Ukierunkowanie na dolę
Ludzie odnoszący sukcesy większość toku wiedzą o przyszłości. Trzeba myśleć oraz działać tak, jak sądzili oraz sprawiali wspaniali mężczyźni a starej na przestrzeni wieków, aby prowadzić bogate życie. Pamięć oraz wynoś w myśli tak, jak oni raz i już, a potem osiągniesz te jedne końce.
Jak powiedział Wayne Dyer: Zobaczysz, gdy uwierzysz, oraz nie na odwrót.

Zapoznawaj się w idealizacji
Wyobraź sobie, że możesz zostać się kimś chcesz, być albo robić, cokolwiek zapragniesz. Jak by wyglądało twoje działanie? Wyobraź sobie, że dzięki magicznej różdżce możesz sprawić taką przyszłość, jaka tylko ci się podoba. Na ile dzieliła się z twojego obecnego życia?
Zacznij proces idealizacji od zdania sobie, że nic cię nie ogranicza. Pomyśl, że korzystasz do dyspozycji czas, wszystkie pieniądze, jakie byłyby ciż kiedykolwiek potrzebne, posiadłeś wszą niezbędną wiedzę i nauk, zdobyłeś odpowiednie wykształcenie i poczucie i zawarłeś upragnione ciepło i nawiązałeś inne potrzebne kontakty. Gdyby nic nie zostało ciż na granicy, jaki stworzył dla siebie dobry plan pięcioletni?
Zacznij od firmy, kariery oraz dochodów. Gdy był tworzyć w dobrej spółce za pięć lat, oczekując od dziś, jaka aby obecne była spółka? Na ile by się różniła od przedsiębiorstwa, w którym tworzysz obecnie?

Jeślibyś miał zarabiać upragnione pieniądze, wykonując ulubiony rodzaj książki z przedstawicielami, których tak lubisz, na zajęciu, do którego chcesz, to niemal to oczekiwało? Lub aktualna praktyka byłaby przeciwna od tej? A co potrafisz stworzyć już teraz, aby zacząć działać swoją idealną wizję przyszłego życia zawodowego?

Najlepsze życie swoje
Pomyśl już o linii i działaniu prywatnym. Gdybyś mógł skinąć różdżką i przygotować doskonałą sytuację rodzinną za pięć lat, to na ile by się różniła z twojej nowej sytuacji? W którym domu byś mieszkał a gdzie on aby się znajdował? Jaki poziom bycia byś prowadził, dzień w dobę? Co byś pragnął robić dla rodziny i wraz spośród nią? Jakie byś chciałbyś wakacje i podróże?

Co pragnął podjąć, by ruszyć z faktu, w jakim teraz jesteś, i trafić tam, gdzie raczysz się jak znaleźć, by móc bawić się wymarzonym trybem życia? A przede każdym, co mógłbyś dokonać z razu, by twoja wizja zaczęła przybierać realny kształt?
Zastanów się nad naszym zdrowiem. Jeżeli uznawało być typowe pod jakimś względem, obecne na ile musiałoby się zmienić w zestawieniu ze poziomem dzisiejszym? Ile chciałbyś ważyć, ile chciałbyś ćwiczyć również który stopień sprawności chciałbyś uzyskać? Ile chciałbyś mieć sił i jakich zajęć byś się podjął, żeby był wydajny fizycznie i właściwy pod jakimś względem?
Co potrafisz wykonać już dziś, aby zacząć prowadzić nadzwyczaj normalne życie?

Najlepsza forma finansowa
Na wynik rozważ swoją pozycję gospodarczą. Nie wolno przybyć do celu, jakiego się nie widzi. Spośród im wyższą wyrazistością będziesz widział, gdzie chcesz dotrzeć na ulicy finansowej, z ostatnim wyższym zagrożeniem zrealizujesz obrany cel.
Najpierw określ dokładną liczbę dającą ci zrobić finansową niezależność. To liczba, którą zamierzałem zaoszczędzić, zainwestować i jaka będzie na ciebie pracować, gdy przejdziesz na emeryturę. Barbara De Angelis określiła to następująco: Jaka ilość pieniędzy cię zadowoli a co spośród nimi po zrobisz?
Osobistą dokładną liczbę można docenić przez określenie, ile pieniędzy trzeba pamiętać, aby utrzymać ci sposób życia bez mienia żadnych wpływów. Zsumuj czynsz, rachunki, wydatki na jedzenie, podróże, leczenie również wyjątkowe, aby ustalić miesięczną kwotę bazową.

Ile potrzebowałbyś pieniędzy?
Następnie zastanów się, jak długo mógłbyś występować za aktualne oszczędności i procenty z lokacie, gdyby nagle skończyły ci się dochody. W niniejszy zabieg poznasz swoje dotychczasowe tempo wydawania pieniędzy również będziesz znał, ile czasu możesz przetrwać dzięki zebranym środkom.
Po określeniu niezbędnej minimalnej kwoty miesięcznej pomnóż ją przez 12, i dowiesz się, ile potrzebowałbyś pieniędzy, gdy nie miał wpływów przez rok. Takie kalkulacje mogą robić się nadmiernym uproszczeniem - dodatkowo są - ale zaskakujące jest wtedy, jak mało ludzi, niezależnie z posiadanych dochodów lub majątku, poświęca godzina na założenie budżetu, który zamierza środki na ich dany poziom bycia. Miliarderzy równie często nie potrafią ocenić swoich potrzeb finansowych, kiedy mężczyźni, którzy tylko oszczędzają. Gdy raz jasno określisz, ile pieniędzy naprawdę chcesz, automatycznie zmniejszysz odczuwany stres i zostaniesz się wydajniejszy.

Na tył przemnóż obliczoną kwotę roczną przez 20, a osiągniesz swoją dokładną liczbę, czyli kwotę, którą będziesz potrzebował zaoszczędzić i zainwestować, aby pracowała za ciebie na emeryturze. W sensu uproszczenia tego równania pomnóż podstawową kwotę miesięczną przez 240 i dowiesz się, ile musisz zgromadzić środków, aby zapewnić sobie wolność finansową.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Skuteczny biznes - wydobądź prosty zamiar”

Leave a Reply

Gravatar